2020 Styczeń – Marzec – prejestracja

Poniedziałek
1
Let`s Fly 18:00 - 19:30 Marysia & Rafał
Let`s Play 19:30 - 21:00 Marysia & Rafał
Let`s Start 2 21:00 - 22:30 Karolina & Rafał
2
Let`s Start 3 18:00 - 19:30 Karolina & Paweł
Happy Feet 2 21:00 - 22:30 Marysia
Wtorek
1
Happy Feet 2 18:00 - 19:30 Mateusz
Let`s Start 2 19:30 - 21:00 Gosia & Kuba
Let`s Start 3 21:00 - 22:30 Gosia & Kuba
2
Boogie Woogie Shakers 18:00 - 19:30 Grzegorz & Jakub
Rock`n`Roll Shouters 19:30 - 21:00 Jakub & Grzegorz
Turbo Turtle 4 21:00 - 22:30 Ania & Mateusz
3
Aerials 2 19:30 - 21:00 Ania & Mateusz
Środa
1
Let`s Go 18:00 - 19:30 Ania & Mateusz
Crazy Rabbit 19:30 - 21:00 Ania & Mateusz
Let`s Go + 21:00 - 22:30 Ania & Mateusz
2
Move Your Body 19:30 - 21:00 Marysia
Happy Feet 3 21:00 - 22:30 Marysia
Czwartek
1
Let`s Move 18:00 - 19:30 Marysia & Rafał
Let`s Start 4 19:30 - 21:00 Marysia & Rafał
Let`s Go 21:00 - 22:30 Marysia & Rafał
2
Let`s Start 2 18:00 - 19:30 Ania & Mateusz
Turbo Turtle 2 19:30 - 21:00 Ania & Mateusz
Aerial Fighters 21:00 - 22:30 Ania & Mateusz

Poniedziałek

1

  • Let`s Fly Teachers: Marysia & Rafał 18:00 - 19:30
  • Let`s Play Teachers: Marysia & Rafał 19:30 - 21:00
  • Let`s Start 2 Teachers: Karolina & Rafał 21:00 - 22:30

2

  • Let`s Start 3 Teachers: Karolina & Paweł 18:00 - 19:30
  • Happy Feet 2 Teacher: Marysia 21:00 - 22:30

Wtorek

1

  • Happy Feet 2 Teacher: Mateusz 18:00 - 19:30
  • Let`s Start 2 Teachers: Gosia & Kuba 19:30 - 21:00
  • Let`s Start 3 Teachers: Gosia & Kuba 21:00 - 22:30

2

  • Boogie Woogie Shakers Teachers: Grzegorz & Jakub 18:00 - 19:30
  • Rock`n`Roll Shouters Teachers: Jakub & Grzegorz 19:30 - 21:00
  • Turbo Turtle 4 Teachers: Ania & Mateusz 21:00 - 22:30

3

  • Aerials 2 Teachers: Ania & Mateusz 19:30 - 21:00

Środa

1

  • Let`s Go Teachers: Ania & Mateusz 18:00 - 19:30
  • Crazy Rabbit Teachers: Ania & Mateusz 19:30 - 21:00
  • Let`s Go + Teachers: Ania & Mateusz 21:00 - 22:30

2

  • Move Your Body Teacher: Marysia 19:30 - 21:00
  • Happy Feet 3 Teacher: Marysia 21:00 - 22:30

Czwartek

1

  • Let`s Move Teachers: Marysia & Rafał 18:00 - 19:30
  • Let`s Start 4 Teachers: Marysia & Rafał 19:30 - 21:00
  • Let`s Go Teachers: Marysia & Rafał 21:00 - 22:30

2

  • Let`s Start 2 Teachers: Ania & Mateusz 18:00 - 19:30
  • Turbo Turtle 2 Teachers: Ania & Mateusz 19:30 - 21:00
  • Aerial Fighters Teachers: Ania & Mateusz 21:00 - 22:30
Kurs Informacje rejestracyjne Cena
Styczeń 2020
Imię Nazwisko
Email Telefon
Miejsce na komentarz