2024 – zima, wszystkie kursy

Poniedziałek
1
Happy Feet 1 Solo Jazz od podstaw poziom 1 18:00 - 19:25 Dominika Kowal
Let's Go Lindy Hop 6 19:30 - 20:55 Gaba & Rafał
Happy Feet 2 Solo Jazz 2 21:00 - 22:25 Zuza
2
Let's Play Lindy Hop 10 18:00 - 19:25 Marysia & Rafał
Let's Start 1 Lindy Hop od podstaw - poziom 1 19:30 - 20:55 Gosia & Kuba
Shuffle Maniacs Balboa 4 21:00 - 22:25 Marysia & Rafał
3
Shuffle Adepts 1 Balboa od podstaw poziom 1 18:00 - 19:25 Emilia & Krystian
Move Your Body Solo Jazz 4 19:30 - 20:55 Marysia
Turbo Turtle 1 Collegiate Shag od podstaw poziom 1 21:00 - 22:25 Doma & Roland
4
Shuffle Adepts 2 Balboa 2 19:30 - 20:55 Emilia & Krystian
Wtorek
1
Boogie Dealers Boogie Woogie 3 18:00 - 19:25 Grzegorz
Boogie Masters Boogie Woogie 4 19:30 - 20:55 Grzegorz
Boogie Killers 2 Boogie Woogie 2B 21:00 - 22:25 Aga & Kewin
2
Boogie Shakers 1 Boogie Woogie od podstaw poziom 1 18:00 - 19:25 Aga & Kewin
Let's Fly Lindy Hop 9 19:30 - 20:55 Ania & Mateusz
Crazy Legs Solo Jazz 3 21:00 - 22:25 Mateusz
3
Charleston Maniacs Charleston 2 18:00 - 19:25 Ania & Mateusz
Let's Start 2 Lindy Hop 2 19:30 - 20:55 Zuza & Szymon
Let's Kick Lindy Hop 3a 21:00 - 22:25 Zuza & Szymon
Środa
1
Charleston Flow Charleston 1 18:00 - 19:25 Gosia & Paweł
Let's Go 2 Lindy Hop 7 19:30 - 20:55 Karolina & Paweł
Happy Feet 1 Solo Jazz od podstaw poziom 1 21:00 - 22:25 Paweł
2
Happy Feet 2 Solo Jazz 2 18:00 - 19:25 Rafał
Let's Sway Lindy Hop 4 19:30 - 20:55 Gosia & Kuba
Let's Move Lindy Hop 8 21:00 - 22:25 Marysia & Rafał
3
Let's Start 1 Lindy Hop od podstaw - poziom 1 18:00 - 19:25 Gaba & Roland
Shuffle Lollies Balboa 3 19:30 - 20:55 Marysia & Rafał
In Da Club Hip Hop Open 21:00 - 22:25 Dominika Kowal
4
Let's Start 2 Lindy Hop 2 19:30 - 20:55 Gaba & Roland
Czwartek
1
Let's Groove Lindy Hop 3b 18:00 - 19:25 Gaba & Roland
Crazy Rabbit Collegiate Shag 4 19:30 - 20:55 Ania & Mateusz
Let's Start 1 Lindy Hop od podstaw - poziom 1 21:00 - 22:25 Doma & Piotrek
2
Let's Start 2 Lindy Hop 2 18:00 - 19:25 Doma & Piotrek
Let's Kick Lindy Hop 3a 19:30 - 20:55 Karolina & Piotrek
Aerials & Body Workout Aerials 21:00 - 22:25 Ania & Mateusz
3
Speedy Gonzales Collegiate Shag 3 18:00 - 19:25 Ania & Mateusz
Let's Sway Lindy Hop 4 19:30 - 20:55 Michalina & Paweł
Let's Sway 2 Lindy Hop 5 21:00 - 22:25 Michalina & Roland

Poniedziałek

1

  • Happy Feet 1 Solo Jazz od podstaw poziom 1 Teacher: Dominika Kowal 18:00 - 19:25
  • Let's Go Lindy Hop 6 Teachers: Gaba & Rafał 19:30 - 20:55
  • Happy Feet 2 Solo Jazz 2 Teacher: Zuza 21:00 - 22:25

2

  • Let's Play Lindy Hop 10 Teachers: Marysia & Rafał 18:00 - 19:25
  • Let's Start 1 Lindy Hop od podstaw - poziom 1 Teachers: Gosia & Kuba 19:30 - 20:55
  • Shuffle Maniacs Balboa 4 Teachers: Marysia & Rafał 21:00 - 22:25

3

  • Shuffle Adepts 1 Balboa od podstaw poziom 1 Teachers: Emilia & Krystian 18:00 - 19:25
  • Move Your Body Solo Jazz 4 Teacher: Marysia 19:30 - 20:55
  • Turbo Turtle 1 Collegiate Shag od podstaw poziom 1 Teachers: Doma & Roland 21:00 - 22:25

4

  • Shuffle Adepts 2 Balboa 2 Teachers: Emilia & Krystian 19:30 - 20:55

Wtorek

1

  • Boogie Dealers Boogie Woogie 3 Teacher: Grzegorz 18:00 - 19:25
  • Boogie Masters Boogie Woogie 4 Teacher: Grzegorz 19:30 - 20:55
  • Boogie Killers 2 Boogie Woogie 2B Teachers: Aga & Kewin 21:00 - 22:25

2

  • Boogie Shakers 1 Boogie Woogie od podstaw poziom 1 Teachers: Aga & Kewin 18:00 - 19:25
  • Let's Fly Lindy Hop 9 Teachers: Ania & Mateusz 19:30 - 20:55
  • Crazy Legs Solo Jazz 3 Teacher: Mateusz 21:00 - 22:25

3

  • Charleston Maniacs Charleston 2 Teachers: Ania & Mateusz 18:00 - 19:25
  • Let's Start 2 Lindy Hop 2 Teachers: Zuza & Szymon 19:30 - 20:55
  • Let's Kick Lindy Hop 3a Teachers: Zuza & Szymon 21:00 - 22:25

Środa

1

  • Charleston Flow Charleston 1 Teachers: Gosia & Paweł 18:00 - 19:25
  • Let's Go 2 Lindy Hop 7 Teachers: Karolina & Paweł 19:30 - 20:55
  • Happy Feet 1 Solo Jazz od podstaw poziom 1 Teacher: Paweł 21:00 - 22:25

2

  • Happy Feet 2 Solo Jazz 2 Teacher: Rafał 18:00 - 19:25
  • Let's Sway Lindy Hop 4 Teachers: Gosia & Kuba 19:30 - 20:55
  • Let's Move Lindy Hop 8 Teachers: Marysia & Rafał 21:00 - 22:25

3

  • Let's Start 1 Lindy Hop od podstaw - poziom 1 Teachers: Gaba & Roland 18:00 - 19:25
  • Shuffle Lollies Balboa 3 Teachers: Marysia & Rafał 19:30 - 20:55
  • In Da Club Hip Hop Open Teacher: Dominika Kowal 21:00 - 22:25

4

  • Let's Start 2 Lindy Hop 2 Teachers: Gaba & Roland 19:30 - 20:55

Czwartek

1

  • Let's Groove Lindy Hop 3b Teachers: Gaba & Roland 18:00 - 19:25
  • Crazy Rabbit Collegiate Shag 4 Teachers: Ania & Mateusz 19:30 - 20:55
  • Let's Start 1 Lindy Hop od podstaw - poziom 1 Teachers: Doma & Piotrek 21:00 - 22:25

2

  • Let's Start 2 Lindy Hop 2 Teachers: Doma & Piotrek 18:00 - 19:25
  • Let's Kick Lindy Hop 3a Teachers: Karolina & Piotrek 19:30 - 20:55
  • Aerials & Body Workout Aerials Teachers: Ania & Mateusz 21:00 - 22:25

3

  • Speedy Gonzales Collegiate Shag 3 Teachers: Ania & Mateusz 18:00 - 19:25
  • Let's Sway Lindy Hop 4 Teachers: Michalina & Paweł 19:30 - 20:55
  • Let's Sway 2 Lindy Hop 5 Teachers: Michalina & Roland 21:00 - 22:25
Kurs Informacje rejestracyjne Cena
trymestr zimowy 2024
Imię Nazwisko
Email Telefon
Miejsce na komentarz