AKTUALNOŚCI
New Years Jam

Swingowy Sylwester z najlepszym widokiem w Krakowie!

Swingowa potańcówka z Mikołajem na głowie!

🌟🌟🌟🎄🎄🎄❄️❄️❄️

🍷🍷🍷 Sobota, 7 grudnia 2019 o 20:00 – 03:00 🍪🍪🍪

🎅🎅🎅🤶🎅🤶🎅🎅🎅

Practis pod choinkę

🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

Practis: piątek 6 grudnia o 18:00

🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

Rejestracja na regularne kursy

Start kursów: 7go października.

W czasie semestru można dołączać do grup Solo Jazz

Szkoła Tańca
Jazz Like That

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z tańcem towarzyskim przy dźwiękach muzyki jazzowej? Bez wątpienia pomoże Ci w tym nauka tańca swing – niezwykle popularnego w latach 20., 30. oraz 40. XX wieku!

Ofertę kierujemy do każdego – zarówno do osób mających doświadczenie w swingu, jak i do tych, które chcą spróbować czegoś całkiem nowego. Nauka tańca odbywa się w Pałacu Spiskim na Rynku Głównym w Krakowie w grupach o wyrównanym poziomie, dlatego nie musisz się obawiać o zbyt wysoki bądź zbyt niski dla Ciebie poziom.

Swing

Pod tą nazwą kryje się więcej niż jeden styl. Tańczyć można w parach – swobodnie i radośnie do tradycyjnej jazzowej muzyki, ale także szybko i z niesamowitą energią do wyjątkowo skocznych kawałków. Można ćwiczyć kroki solo i interpretować jazz sam na sam z muzyką. Wreszcie można całkowicie zatracić się w stepie amerykańskim – zaufaj nam, rytmiczny stukot butów w tańcu jest hipnotyzujący i działa jak narkotyk. Nie będziesz mieć ochoty na zejście z parkietu, gdy w głośnikach będzie grać muzyka pierwszej połowy XX wieku!

Nauka tańca

Wiemy, że jazz to nie tylko kroki, ale także energia, pewność siebie i świetna zabawa. Dlatego przygotowaliśmy zajęcia z czterech odmiennych rodzajów tańca swing na różnych poziomach zaawansowania. Jeszcze nigdy nie próbowałeś? Nie martw się, zaczynamy powoli! Będziesz mieć czas, by poczuć rytm, i ani się obejrzysz, a zupełnie poddasz się skocznej, energetycznej muzyce. Tańczysz od dłuższego czasu, a może znasz podstawy, ale miałeś przerwę? Żaden problem, znajdziesz u nas grupę, w której będziesz rozwijać umiejętności w niesamowitej atmosferze!

Jazz Lkie That Logo
made by kubu