AKTUALNOŚCI
Hu, Hu, Ha! Zimowa Potańcówka

My się zimy nie boimy! I zapraszamy na Potańcówkę.

21 lutego 2020

Piątkowy practis swingowy!

Wbijajcie.

Start: Piątek 24.01, 18:15

Rejestracja na regularne kursy

Start kursów: 7go stycznia.

Rejestracja OTWARTA

P.S. W czasie semestru można dołączać do grup Solo Jazz

Dla początkujących

Jeśli lubisz muzykę i atmosferę lat 20.-40. ubiegłego wieku, masz ochotę zdrowo się poruszać i poznać radosnych ludzi z pasją – trafiłeś w odpowiednie miejsce! Właśnie to może być początek Twojej przygody ze swingiem, rozwojem ruchowym, stylowymi potańcówkami, nietuzinkowymi rozmowami, a to wszystko w atmosferze uśmiechu i beztroski. Bo takie właśnie są tańce swingowe – najbardziej pozytywne ze wszystkich tańców na świecie!

Od stycznia rozpoczynamy nowe kursy od podstaw!

Na zimowe miesiące (styczeń-marzec) przygotowaliśmy bardzo bogatą ofertę kursów dla początkujących. Możesz wybierać wśród 5 różnych technik tańca swingowego!

  • Lindy Hop - 3 grupy Let's Start 1 do wyboru: poniedziałki o 19:30, wtorki o 18:00 lub środy o 21:00
  • Collegiate Shag - grupa Turbo Turtle 1 we wtorki o 21:00
  • Solo Authentic Jazz - grupa Happy Feet 1 w środy o 21:00
  • NOWOŚĆ: Boogie Woogie - grupa Boogie Woogie Shakers 1 we wtorki o 19:30
  • NOWOŚĆ: Balboa - grupa Balboa Basics w poniedziałki o 19.30

Każde zajęcia trwają 90 minut z czego ostatnie 15 minut przeznaczone jest na praktis.

REJESTRACJA

Otwarcie rejestracji: poniedziałek 16 grudnia o 13:13

Start kursów: 7 stycznia 2020

Tańce swingowe

Poznaj z nami rodzinę tańców swingowych.

Swing to nie jeden taniec - to cała grupa tańców. W Jazz Like That prowadzimy zajęcia Lindy Hop, Collegiate Shag, Solo Vernacular Jazz i Stepu Amerykańskiego. Każdy może wybrać coś dla siebie :)

Lindy Hop

Jeśli interesuje Cię taniec w parze, podoba Ci się muzyka grana przez tradycyjne jazzowe big bandy i już nie możesz doczekać się retro-potańcówek – Lindy Hop to taniec dla Ciebie! Swobodny, naturalny i radosny. Może być tańczony absolutnie przez wszystkich.


Grupy dla początkujących
Let's Start 1


Collegiate Shag

Lubisz szybką i skoczną muzykę? Spróbuj Collegiate Shaga! Wykonywany w parze, do tempa powyżej 185 bpm, nie tylko przyniesie Ci mnóstwo radości, ale poprawi też Twoją kondycję ;)


Grupa dla początkujących:
Turbo Turtle 1


Solo Authentic Jazz

Chcesz skupić się na swoich własnych umiejętnościach, a taniec kojarzy Ci się przede wszystkim z dobrą zabawą - mamy coś dla Ciebie! Poznasz ABC swingowych kroków i nauczysz się interpretować jazzową muzykę w całej jej różnorodności :)


Grupa dla początkujących:
Happy Feet 1


Tap Dance

Zamień swoje nogi w najlepszy z instrumentów! Na tym kursie poprawisz swoją koordynację i muzykalność, a stukot butów o parkiet przeniesie Cię w czasie do epoki czarno-białych filmów.


Grupa dla początkujących:
Tap basic 1


Boogie Woogie

Boogie Woogie to starszy brat Rock and Rolla, który swoje korzenie ma w latach 20. i 30. ubiegłego wieku. Jeden z najszybszych tańców w swingowej rodzinie, często kojarzony przede wszystkim ze względu na dużą ilość zabawnych akrobacji.


Grupa dla początkujących:
Boogie Woogie Shakers

Rock and Roll

Jeden z najmłodszych tańców swingowych. Ten taniec i muzyka rock and rollowa powstały niemal równolegle i szybko opanowały cały świat. Przez wielu rock and roll był uznawany za zbyt odważny, a nawet szokujący. Dziś ten taniec wraca do łask i kojarzy się przede wszystkim z dużą ilością obrotów i akrobacji.


Grupa dla początkujących:
Rock and Roll Shouters


Cennik i Rejestracja

KURS
TRYMESTRALNY
18H
360
ZNIŻKA
20%
NA
2-GI
KURS
ZNIŻKA
60%
NA
3-CI
KURS

Zniżki nie łączą się. Zniżki obowiązują przy jednoczesnej rejestracji na daną ilość kursów i są naliczane na wybrane kursy o najniższych cenach. Zniżka 60% obowiązuje na 3-ci i każdy kolejny kurs.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Do grup Lindy Hop, Balboa, Boogie Woogie i Collegiate Shag przyjmujemy zapisy solo bądź w parach, choć szczerze rekomendujemy te drugie.

Serdecznie zapraszamy :)

Jazz Lkie That Logo
made by kubu