AKTUALNOŚCI
Zimowe kursy

Rejestracja startuje w piątek 18 grudnia o 12:12

Kursy ruszają w styczniu :)

Zapraszamy

Dla początkujących

Jeśli lubisz muzykę i atmosferę lat 20.-40. ubiegłego wieku, masz ochotę zdrowo się poruszać i poznać radosnych ludzi z pasją – trafiłeś w odpowiednie miejsce! Właśnie to może być początek Twojej przygody ze swingiem, rozwojem ruchowym, stylowymi potańcówkami, nietuzinkowymi rozmowami, a to wszystko w atmosferze uśmiechu i beztroski. Bo takie właśnie są tańce swingowe – najbardziej pozytywne ze wszystkich tańców na świecie!


Do it! Jazz Like That

REJESTRACJA

Informacje i terminy

ROZPOCZYNAMY NOWE KURSY OD PODSTAW!

Zapraszamy na nowe kursy Lindy Hopa! Ten energetyczny, radosny i spontaniczny taniec w parze to świetny sposób na rozładowanie stresu i naładowanie się pozytywną energią. Przed Tobą 12 spotkań wypełnionych tańcem i uśmiechem. Poznasz podstawy tego tańca i - mamy nadzieję - nabierzesz ochoty na więcej!

Proponujemy także inne kursy tańców Swingowych od podstaw:

  • Collegiate Shag (taniec w parze) - bardzo skoczny i efektowny taniec, wykonywany do szybkiej muzyki o wyraźnym rytmie.
  • Balboa (taniec w parze) - idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią szybkie tempo, ale zamiast skakać wolą mniej męczący taniec w bliskim trzymaniu i szuranie stopami po parkiecie.
  • Boogie Woogie (taniec w parze) - energetyczny taniec swingowy, do którego porwie Cię muzyka lat 50.
  • Authentic Jazz (taniec solo) - taniec jazzowy o afrykańskich korzeniach, oparty o swingowy bounce, rytm i improwizację.

Każde spotkanie trwa 73 minuty. Zwykle na kursach zmieniamy się w parach, ale nie będzie to obligatoryjne, jeśli zapisujesz się na zajęcia wraz z partnerem/partnerką - ważne, żebyś czuł się u nas bezpiecznie. Zapewniamy też, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze sale były czyste i wolne od wirusów.

Nowe kursy rozpoczynamy już od 18 stycznia (i kończymy przed świętami Wielkanocnymi). Do wyboru dwa terminy Lindy Hop oraz po jednym terminie pozostałych tańców:

Lindy Hop: (grupy Let’s Start 1)

  • poniedziałek 19:30-20:43
  • środa 18:00-19:13

Collegiate Shag: (grupa Turbo Turtle)

  • poniedziałek 21:00-22:13

Balboa: (grupa Let’s Shuffle)

  • środa 21:00-22:13

Boogie Woogie: (grupa Boogie Shakers)

  • wtorek 18:00-19:13

Authentic Jazz: (grupa Happy Feet)

  • poniedziałek 18:00-19:13

Cennik

Jeśli wszedłeś na stronę poprzez kod QR, po instrukcję odbioru zniżki zjedź niżej :)

Koszt kursu - jest elastyczny :). Cena 3-miesięcznego kursu to 360 - 450 , gdzie 360 zł. to minimalna cena za kurs. Jeśli jednak masz możliwość i chęć wesprzeć nas w tych ciężkich czasach, uradujemy się na każdą złotówkę więcej.

Ze względu na to, co działo się w ostatnich miesiącach, budżet naszej szkoły został mocno nadszarpnięty. Pomimo zamknięcia kursów na czas lockdownu wciąż ponosiliśmy koszty wynajmu sal, tracąc jednocześnie środki utrzymania. Liczba zachorowań nie spada, co powoduje, że mniej osób niż dawniej decyduje się na udział w zajęciach. Jednocześnie otwierając teraz kursy ponosimy dodatkowe koszty związane z koniecznością dezynfekowania sal po każdych zajęciach.

Stąd nasza prośba - jeśli Twój portfel nie ucierpi na tym zbyt mocno, będziemy wdzięczni za wpłatę wyższą niż określona przez nas kwota minimalna. Za każdy przejaw hojności ogromnie dziękujemy!).

KURS
TRYMESTRALNY
12 ZAJĘĆ
360 - 450
ZNIŻKA
60%
NA
2-GI
KURS OD PODSTAW

Rejestracja

Rejestracja jest otwarta!

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, żeby potwierdzić Twoje miejsce w grupie. Jeśli rejestrujesz się w parze, pamiętaj o konieczności wypełnienia dwóch formularzy.


Zarejestruj się


Do grup Lindy Hop, Balboa, Boogie Woogie i Collegiate Shag przyjmujemy zapisy solo bądź w parach, choć szczerze rekomendujemy te drugie.

Serdecznie zapraszamy :)

Tańce swingowe

Poznaj z nami rodzinę tańców swingowych.

Swing to nie jeden taniec - to cała grupa tańców. W Jazz Like That prowadzimy zajęcia Lindy Hop, Collegiate Shag, Solo Vernacular Jazz i Stepu Amerykańskiego. Każdy może wybrać coś dla siebie :)

Lindy Hop

Jeśli interesuje Cię taniec w parze, podoba Ci się muzyka grana przez tradycyjne jazzowe big bandy i już nie możesz doczekać się retro-potańcówek – Lindy Hop to taniec dla Ciebie! Swobodny, naturalny i radosny. Może być tańczony absolutnie przez wszystkich.


Grupy dla początkujących
Let's Start 1


Collegiate Shag

Lubisz szybką i skoczną muzykę? Spróbuj Collegiate Shaga! Wykonywany w parze, do tempa powyżej 185 bpm, nie tylko przyniesie Ci mnóstwo radości, ale poprawi też Twoją kondycję ;)


Grupa dla początkujących:
Turbo Turtle 1


Solo Authentic Jazz

Chcesz skupić się na swoich własnych umiejętnościach, a taniec kojarzy Ci się przede wszystkim z dobrą zabawą - mamy coś dla Ciebie! Poznasz ABC swingowych kroków i nauczysz się interpretować jazzową muzykę w całej jej różnorodności :)


Grupa dla początkujących:
Happy Feet 1


Tap Dance

Zamień swoje nogi w najlepszy z instrumentów! Na tym kursie poprawisz swoją koordynację i muzykalność, a stukot butów o parkiet przeniesie Cię w czasie do epoki czarno-białych filmów.


Grupa dla początkujących:
Tap basic 1


Boogie Woogie

Boogie Woogie to starszy brat Rock and Rolla, który swoje korzenie ma w latach 20. i 30. ubiegłego wieku. Jeden z najszybszych tańców w swingowej rodzinie, często kojarzony przede wszystkim ze względu na dużą ilość zabawnych akrobacji.


Grupa dla początkujących:
Boogie Woogie Shakers

Rock and Roll

Jeden z najmłodszych tańców swingowych. Ten taniec i muzyka rock and rollowa powstały niemal równolegle i szybko opanowały cały świat. Przez wielu rock and roll był uznawany za zbyt odważny, a nawet szokujący. Dziś ten taniec wraca do łask i kojarzy się przede wszystkim z dużą ilością obrotów i akrobacji.


Grupa dla początkujących:
Rock and Roll Shouters


Balboa

Urokliwy i elegancki taniec w parze, dzięki któremu zatańczysz bez zadyszki nawet do najszybszych kawałków potańcówki. Na tle tańców swingowych wyróżnia się bliższym trzymaniem, sporym naciskiem na taniec w zamkniętej pozycji i spokojniejszym przepływem ruchu. Może być tańczony przez każdego, w każdym wieku!


Grupa dla początkujących:
Let's Shuffle
Jazz Lkie That Logo
made by kubu