AKTUALNOŚCI
W dniu 6 sierpnia zajęcia odwołane!

Z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni odwołać czwartkowe zajęcia.


Co do dalszych odrabiania będziemy dawać znać w niedalekiej przyszłości.

Sierpniowe kursy

Rejestracja na sierpniowe kursy rozpocznie się we wtorek 28 lipca o 13:13.


Oprócz miesięcznych kursów zapraszamy na 2-tygodniowy miks wakacyjny - można dobrać dowolne 2 kursy (w ramach podobnego poziomu).

Zapraszamy

Kwarantannowe Pogotowie Swingowe

Siedzenie w domu i dystansowanie się od ludzi nie oznacza, że przestajemy tańczyć, ćwiczyć i dbać o swój swingowy rozwój. Aby wam w tym pomóc udostępniamy filmiki z figurami, ćwiczeniami i wyzwaniami.


Materiały udostępniamy za darmo, ale prosimy o wsparcie - więcej...

Dla początkujących

Jeśli lubisz muzykę i atmosferę lat 20.-40. ubiegłego wieku, masz ochotę zdrowo się poruszać i poznać radosnych ludzi z pasją – trafiłeś w odpowiednie miejsce! Właśnie to może być początek Twojej przygody ze swingiem, rozwojem ruchowym, stylowymi potańcówkami, nietuzinkowymi rozmowami, a to wszystko w atmosferze uśmiechu i beztroski. Bo takie właśnie są tańce swingowe – najbardziej pozytywne ze wszystkich tańców na świecie!


Do it! Jazz Like That

REJESTRACJA

Informacje i terminy

ROZPOCZYNAMY NOWE KURSY OD PODSTAW!

Zapraszamy na nowe kursy tańca Lindy Hop! Ten energetyczny i spontaniczny taniec to świetny sposób na rozładowanie stresu epidemiologicznego ;) Ze względu na obecną sytuację proponujemy 6-tygodniowy, intensywny kurs z zajęciami 2x w tygodniu. Poznasz podstawy tego tańca i - mamy nadzieję - nabierzesz ochoty na więcej! Przewidujemy możliwość kontynuacji w kolejnych miesiącach.

Oprócz tego proponujemy kurs Collegiate Shaga od podstaw. Kurs będzie się odbywał w trybie normalnym - zajęcia 1 w tygodniu w trybie miesięcznym. Jak nabierzesz ochoty na więcej kurs można kontynuować w kolejnych miesiącach.

Każda spotkanie trwa 70 minut. Zwykle na kursach zmieniamy się w parach, ale nie będzie to obligatoryjne, jeśli zapisujesz się na zajęcia wraz z partnerem/partnerką - ważne, żebyś czuł się u nas bezpiecznie. Zapewniamy też, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze sale były czyste i wolne od wirusów.

Nowe kursy rozpoczynamy już od drugiego tygodnia czerwca. Do wyboru dwa terminy Lindy Hop (taniec w parach) i jeden Solo Jazz/Charleston.

Lindy Hop:

  • wtorek i czwartek 18:00 - 19:10 (zajęcia 2x w tygodniu)
  • zajęcia trwają 6 tygodni - od 18 sierpnia do 24 września
  • w październiku można kontynuować na poziomie Let's Start 2 (o ile sytuacja pozwoli)

Collegiate Shag:

  • wtorek 19:30 - 20:40
  • zajęcia trwają od 4 do 25 sierpnia
  • w kolejnych miesiącach przewidujemy możliwość ich kontynuacji

Cennik

Koszt kursu - jest elastyczny :) Cena, miesięcznego kursu Collegiate Shaga, którą podajemy to 120-150 zł, a 6-cio tygodniowego kursu Lindy Hop (2x w tygodniu) to 360 - 450 co oznacza, że minimum to 30 zł za zajęcia. W miarę Twoich możliwości prosimy jednak o wyższą wpłatę.

Ze względu na to, co działo się w ostatnich miesiącach, budżet naszej szkoły został mocno nadszarpnięty. Pomimo zamknięcia kursów na czas lockdownu wciąż ponosiliśmy koszty wynajmu sal, tracąc jednocześnie środki utrzymania. Spodziewana druga fala zachorowań sprawia, że nasza przyszłość także jest niepewna. Jednocześnie otwierając teraz kursy ponosimy dodatkowe koszty związane z koniecznością dezynfekowania sal po każdych zajęciach.

Stąd nasza prośba - jeśli Twój portfel nie ucierpi na tym zbyt mocno, będziemy wdzięczni za wpłatę wyższą niż określona przez nas kwota minimalna. Sugerujemy kwotę między 30, a 40 zł za zajęcia (a za każdy przejaw hojności ogromnie dziękujemy!).

KURS
MIESIĘCZNY
4 H 40MIN
120 - 150
INTENSYWNY KURS
6-TYGODNIOWY
14 H
360 - 450
ZNIŻKA
20%
NA
2-GI
KURS
ZNIŻKA
60%
NA
3-CI
KURS
ZNIŻKA
60%
NA KAŻDY
KOLEJNY
KURS

Zniżki nie łączą się. Zniżki obowiązują przy jednoczesnej rejestracji na daną ilość kursów i są naliczane na wybrane kursy o najniższych cenach. Zniżka 60% obowiązuje na 3-ci i każdy kolejny kurs.

Rejestracja

Rejestracja jest otwarta!

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, żeby potwierdzić Twoje miejsce w grupie. Jeśli rejestrujesz się w parze, pamiętaj o konieczności wypełnienia dwóch formularzy.


Zarejestruj się


Do grup Lindy Hop, Balboa, Boogie Woogie i Collegiate Shag przyjmujemy zapisy solo bądź w parach, choć szczerze rekomendujemy te drugie.

Serdecznie zapraszamy :)

Tańce swingowe

Poznaj z nami rodzinę tańców swingowych.

Swing to nie jeden taniec - to cała grupa tańców. W Jazz Like That prowadzimy zajęcia Lindy Hop, Collegiate Shag, Solo Vernacular Jazz i Stepu Amerykańskiego. Każdy może wybrać coś dla siebie :)

Lindy Hop

Jeśli interesuje Cię taniec w parze, podoba Ci się muzyka grana przez tradycyjne jazzowe big bandy i już nie możesz doczekać się retro-potańcówek – Lindy Hop to taniec dla Ciebie! Swobodny, naturalny i radosny. Może być tańczony absolutnie przez wszystkich.


Grupy dla początkujących
Let's Start 1


Collegiate Shag

Lubisz szybką i skoczną muzykę? Spróbuj Collegiate Shaga! Wykonywany w parze, do tempa powyżej 185 bpm, nie tylko przyniesie Ci mnóstwo radości, ale poprawi też Twoją kondycję ;)


Grupa dla początkujących:
Turbo Turtle 1


Solo Authentic Jazz

Chcesz skupić się na swoich własnych umiejętnościach, a taniec kojarzy Ci się przede wszystkim z dobrą zabawą - mamy coś dla Ciebie! Poznasz ABC swingowych kroków i nauczysz się interpretować jazzową muzykę w całej jej różnorodności :)


Grupa dla początkujących:
Happy Feet 1


Tap Dance

Zamień swoje nogi w najlepszy z instrumentów! Na tym kursie poprawisz swoją koordynację i muzykalność, a stukot butów o parkiet przeniesie Cię w czasie do epoki czarno-białych filmów.


Grupa dla początkujących:
Tap basic 1


Boogie Woogie

Boogie Woogie to starszy brat Rock and Rolla, który swoje korzenie ma w latach 20. i 30. ubiegłego wieku. Jeden z najszybszych tańców w swingowej rodzinie, często kojarzony przede wszystkim ze względu na dużą ilość zabawnych akrobacji.


Grupa dla początkujących:
Boogie Woogie Shakers

Rock and Roll

Jeden z najmłodszych tańców swingowych. Ten taniec i muzyka rock and rollowa powstały niemal równolegle i szybko opanowały cały świat. Przez wielu rock and roll był uznawany za zbyt odważny, a nawet szokujący. Dziś ten taniec wraca do łask i kojarzy się przede wszystkim z dużą ilością obrotów i akrobacji.


Grupa dla początkujących:
Rock and Roll Shouters


Jazz Lkie That Logo
made by kubu