AKTUALNOŚCI
#jestemBoogie on tour - przystanek w Jazz Like That

Zapraszamy na warsztaty wesołego i energetycznego Boogie Woogie w Krakowie.

Zajęcia są na trzech poziomach zaawansowania: od podstaw, dla średnioozaawansowanych i tzw. wymiataczy :) Do tego będą Aerialse dla tańczących swinga, street jam nad Wisłą i sobotnia potańcówka ;)

Więcej informacji w linku poniżej.

Zapraszamy!

SOWa 2022 - Kąty Rybackie 16 - 21 sierpnia 🌞🤸‍♂🏖

Kto ma ochotę na taneczne wakacje? :)

W tym roku wybieramy do Kątów Rybackich, które leżą zarówno nad Zalewem Wiślanym, jak i nad naszym polskim Bałtykiem. Będziemy dużo tańczyć, inspirować się, odpoczywać i piec kiełbaski :)

A to wszystko przez 6 dni! Od 16 do 21 sierpnia.

Zapisy ruszą wkrótce.

Więcej informacji w wydarzeniu i na stronie (pojawią się niedługo).

New Year's Jam 2022

Choć mamy właśnie początek lata, my już troszkę myślimy o Sylwestrze :)

Będzie muzyka na żywo, dużo tańca, inspirujące warsztaty, szampan, smaczne jedzenie i mamy nadzieję, że będziesz i Ty. I że wspólnie przywitamy 2023 rok!

W tym roku bawimy się od 29.12 - 01.01.

Więcej informacji wkrótce...

Solo Jazz Online

Solo Jazz można ćwiczyć i to w swoich ulubionych kapciach. Wszak nie musisz nawet wychodzić z domu!


Poziom kursu jest otwarty i w jego ramach znajdą coś dla siebie zarówno początkujący (mający jednak podstawy swingowe), jak i średniozaawansowani tancerze

Wynajem sal

Sala w sercu Krakowa

Nasze sale to najlepsza lokalizacja w Krakowie – na Rynku Głównym z oknami wychodzącymi na Kościół Mariacki i krakowskie Sukiennice. Oznacza to niesamowity widok, a także szybki dostęp do licznych restauracji, kawiarni i nie tylko.

RYNEK.przestrzeń

Wynajem sal prowadzony jest przez RYNEKprzestrzen.pl

Sale na wynjaem w Rynku Głównym w Krakowie - RYNEKprzestrzen.pl

Wydarzenia, Przyjęcia, bale

Jeśli planujesz bal, koncert, warsztaty, festiwal, wydarzenie kulturalne czy też innego rodzaju przyjęcie okolicznościowe, mamy dla Ciebie idealne miejsce w samym centrum Krakowa!

Nasze sale umożliwiają zorganizowanie mniejszych i większych wydarzeń. Ogromna sala balowa, przestronna sala taneczna, duża sala gabinetowa, wygodna przestrzeń socjalna - foyer, oraz pojemne zaplecze pozwolą na spotkanie zarówno w licznym, jak i w mniejszym gronie osób.

Cena za wydarzenie jest ustalana indywidualnie na podstawie terminu, ilości godzin i indywidualnych potrzeb.

W ramach wynajmu pod imprezy udostępniamy wszystkie pomieszczenia z możliwością zaaranżowania według potrzeb.

Regularne zajęcia

Jazz Like That jest doskonałym miejscem do prowadzenia własnych zajęć. Zapraszamy wszystkich do regularnego wynajmu w tygodniu.

Cena zależy od ilości godzin tygodniowo oraz dokładnych terminów i ustalana jest indywidualnie.

W ramach regularnego wynajmu pod zajęcia udostępniamy salę balową (187m2), salę taneczną (95m2) oraz salę gabinetową (75m2). Sala otwarta służy jako poczekalnio - przebieralnia.

Oferta

Wynajem jest prowadzony przez RYNEK.przestrzeń

Naszą ofertę stanowią:

W ramach wynajmu regularnego udostępniamy również numerowane wieszaki na 120 osób oraz mały pokój (idealny dla zespołu/organizatorów). Do dyspozycji jest także komfortowe zaplecze sanitarne.

Na sali balowej znajduje się scena o wymiarach 2,5m x 5m (na czas wynajmu może zostać usunięta), a także wygodne, stylowe krzesła z możliwością dowolnego ustawienia.

Sale są przestronne i wysokie (5m), urządzone w jasnych i stonowanych kolorach. Daje to szerokie spektrum możliwości aranżacji według indywidualnych preferencji oraz charakteru spotkania. Pomieszczenia są ponadto doskonale oświetlone, co zapewni komfortowe warunki w każdych okolicznościach.

Zapraszamy do kontaktu przez RYNEK.przestrzeń.

Jazz Lkie That Logo
made by kubu