AKTUALNOŚCI
Darmowe lekcje swinga

najbliższa: 21 marca:

  • 19:30 (Collegiate Shag)
  • 20:40 (Lindy Hop)

kolejne: 23 marca 17:30, 24 marca 18:30 i 19:40

Boogie Woogie Awakening

Warsztaty z Marceliną i Grzegorzem.

30.03 - 01.04 2019

Potańcówka na wiosnę!

30 marca 20:00 - 3:00

Tester: Rock'n'Roll godz. 20:00

Wstęp: 15zł

Wynajem sal

Sala w sercu Krakowa

Sale w Jazz Like That to najlepsza lokalizacja w Krakowie – na Rynku Głównym z oknami wychodzącymi na Kościół Mariacki i krakowskie Sukiennice. Oznacza to niesamowity widok, a także szybki dostęp do licznych restauracji, kawiarni i nie tylko.

Widok z okna na kościół Mariacki

Wydarzenia, Przyjęcia, bale

Jeśli planujesz bal, koncert, warsztaty, festiwal, wydarzenie kulturalne czy też innego rodzaju przyjęcie okolicznościowe, mamy dla Ciebie idealne miejsce w samym centrum Krakowa!

Nasze sale umożliwiają zorganizowanie mniejszych i większych wydarzeń. Ogromna sala balowa, duża sala taneczna oraz wygodne zaplecze pozwolą na spotkanie zarówno w licznym, jak i w mniejszym gronie osób.

Cena za wydarzenie jest ustalana indywidualnie na podstawie terminu, ilości godzin i indywidualnych potrzeb.

Regularne zajęcia

Jazz Like That jest doskonałym miejscem do prowadzenia własnych zajęć. Zapraszamy wszystkich do regularnego wynajmu w tygodniu.

Cena zależy od ilości godzin tygodniowo oraz dokładnych terminów i ustalana jest indywidualnie.

Oferta

Naszą ofertę stanowią:

  • duża sala balowa 187m2
  • sala taneczna 95m2
  • mała sala 40m2

W ramach wynajmu udostępniamy również szatnię z numerowanymi wieszakami na 120 osób oraz mały pokój (idealny dla zespołu/organizatorów). Do dyspozycji jest także komfortowe zaplecze sanitarne.

Na sali balowej znajduje się scena o wymiarach 2,5m x 5m (na czas wynajmu może zostać usunięta), a także wygodne, stylowe krzesła z możliwością dowolnego ustawienia.

Sale są przestronne i wysokie (5m), urządzone w jasnych i stonowanych kolorach. Daje to szerokie spektrum możliwości aranżacji według indywidualnych preferencji oraz charakteru spotkania. Pomieszczenia są ponadto doskonale oświetlone, co zapewni komfortowe warunki w każdych okolicznościach.

W sprawie wynajmu kontaktuj się z Kubą:

Galeria

Sala taneczna (95m2) jest w remoncie i będzie udostępniona od listopada 2019 - dopiero po tym terminie będziemy mieli okazję zrobić jej zdjęcia.

Jazz Lkie That Logo
made by kubu