Wynajem sal

Sala w sercu Krakowa

Nasze sale to najlepsza lokalizacja w Krakowie – na Rynku Głównym z oknami wychodzącymi na Kościół Mariacki i krakowskie Sukiennice. Oznacza to niesamowity widok, a także szybki dostęp do licznych restauracji, kawiarni i nie tylko.

RYNEK.przestrzeń

Wynajem sal prowadzimy w ramach osobnej marki: RYNEKprzestrzen.pl

Sale na wynjaem w Rynku Głównym w Krakowie - RYNEKprzestrzen.pl

Wydarzenia, Przyjęcia, bale

Jeśli planujesz bal, koncert, warsztaty, festiwal, wydarzenie kulturalne czy też innego rodzaju przyjęcie okolicznościowe, mamy dla Ciebie idealne miejsce w samym centrum Krakowa!

Nasze sale umożliwiają zorganizowanie mniejszych i większych wydarzeń. Ogromna sala balowa, przestronna sala taneczna, duża sala gabinetowa, wygodna przestrzeń socjalna - foyer, oraz pojemne zaplecze pozwolą na spotkanie zarówno w licznym, jak i w mniejszym gronie osób.

Cena za wydarzenie jest ustalana indywidualnie na podstawie terminu, ilości godzin i indywidualnych potrzeb.

W ramach wynajmu pod imprezy udostępniamy wszystkie pomieszczenia z możliwością zaaranżowania według potrzeb.

Regularne zajęcia

Jazz Like That jest doskonałym miejscem do prowadzenia własnych zajęć. Zapraszamy wszystkich do regularnego wynajmu w tygodniu.

Cena zależy od ilości godzin tygodniowo oraz dokładnych terminów i ustalana jest indywidualnie.

W ramach regularnego wynajmu pod zajęcia udostępniamy salę balową (187m2), salę taneczną (95m2) oraz salę gabinetową (75m2). Sala otwarta służy jako poczekalnio - przebieralnia.

Oferta

Wynajem sal prowadzimy w ramach osobnej marki: RYNEK.przestrzeń

Naszą ofertę stanowią:

W ramach wynajmu udostępniamy również przestrzeń z wieszakami na odzież. Opcjonalnie możemy udostępnić mały pokój (idealny dla zespołu/organizatorów) oraz komfortowe zaplecze sanitarne.

Dysponujemy rozkładaną w dowolnym miejscu sceną o wymiarach 2,5m x 5m, a także wygodnymi, stylowymi krzesłami z możliwością dowolnego ustawienia.

Sale są przestronne i wysokie (5m), urządzone w jasnych i stonowanych kolorach. Daje to szerokie spektrum możliwości aranżacji według indywidualnych preferencji oraz charakteru spotkania. Pomieszczenia są ponadto doskonale oświetlone, co zapewni komfortowe warunki w każdych okolicznościach.

Zapraszamy do kontaktu przez RYNEK.przestrzeń.

Jazz Lkie That Logo
made by kubu