AKTUALNOŚCI
Wakacyjne kursy od podstaw

Rejestracja już ruszyła!

Wakacyjne kursy tematyczne

I nie tylko (patrz: kontynuacja kursów regularnych)

Boogie Woogie Enter The Matrix

Czerwona czy niebieska pigułka?

Rejestracja już ruszyła - choose wisely

Wynajem sal

Sala w sercu Krakowa

Sale w Jazz Like That to najlepsza lokalizacja w Krakowie – na Rynku Głównym z oknami wychodzącymi na Kościół Mariacki i krakowskie Sukiennice. Oznacza to niesamowity widok, a także szybki dostęp do licznych restauracji, kawiarni i nie tylko.

Widok z okna na kościół Mariacki

Wydarzenia, Przyjęcia, bale

Jeśli planujesz bal, koncert, warsztaty, festiwal, wydarzenie kulturalne czy też innego rodzaju przyjęcie okolicznościowe, mamy dla Ciebie idealne miejsce w samym centrum Krakowa!

Nasze sale umożliwiają zorganizowanie mniejszych i większych wydarzeń. Ogromna sala balowa, duża sala taneczna oraz wygodne zaplecze pozwolą na spotkanie zarówno w licznym, jak i w mniejszym gronie osób.

Cena za wydarzenie jest ustalana indywidualnie na podstawie terminu, ilości godzin i indywidualnych potrzeb.

Regularne zajęcia

Jazz Like That jest doskonałym miejscem do prowadzenia własnych zajęć. Zapraszamy wszystkich do regularnego wynajmu w tygodniu.

Cena zależy od ilości godzin tygodniowo oraz dokładnych terminów i ustalana jest indywidualnie.

Oferta

Naszą ofertę stanowią:

  • duża sala balowa 187m2
  • sala taneczna 95m2
  • mała sala 40m2

W ramach wynajmu udostępniamy również szatnię z numerowanymi wieszakami na 120 osób oraz mały pokój (idealny dla zespołu/organizatorów). Do dyspozycji jest także komfortowe zaplecze sanitarne.

Na sali balowej znajduje się scena o wymiarach 2,5m x 5m (na czas wynajmu może zostać usunięta), a także wygodne, stylowe krzesła z możliwością dowolnego ustawienia.

Sale są przestronne i wysokie (5m), urządzone w jasnych i stonowanych kolorach. Daje to szerokie spektrum możliwości aranżacji według indywidualnych preferencji oraz charakteru spotkania. Pomieszczenia są ponadto doskonale oświetlone, co zapewni komfortowe warunki w każdych okolicznościach.

W sprawie wynajmu kontaktuj się z Kubą:

Jazz Lkie That Logo
made by kubu