AKTUALNOŚCI
Tarcza Swingowa 3.0

W ramach swingowej tarczy 3.0 oferujemy zajęcia online.


Zajęcia odbywają się wieczorami i można się dopisywać w trakcie trwania kursu

Kwarantannowe Pogotowie Swingowe

Siedzenie w domu i dystansowanie się od ludzi nie oznacza, że przestajemy tańczyć, ćwiczyć i dbać o swój swingowy rozwój. Aby wam w tym pomóc udostępniamy filmiki z figurami, ćwiczeniami i wyzwaniami.


Materiały udostępniamy za darmo, ale prosimy o wsparcie - więcej...

Zajęcia zawieszone

W związku z zaleceniami dotyczącymi zapobieganiu rozprzestrzenianiu się choroby COVID-19 postanowiliśmy zawiesić działalność szkoły na czas nieokreślony.

Zajęcia, które zostały do końca trymestru odbędą się w późniejszym terminie.

Kursy tańca

Zajęcia w trybie regularnym

Kursy tańca odbywają się od początku października do końca czerwca w systemie trymestrów. Każdy kurs składa się z 3 trymestrów, a każdy trymestr to 3 miesiące nauki.

Zajęcia wakacyjne

W wakacje (od lipca do września) kursy tańca odbywają się w systemie intensywnych, tematycznych kursów dwutygodniowych (2 razy w tygodniu) oraz czterotygodniowych (1 raz w tygodniu). Zajęcia są otwarte dla osób z różnych poziomów (dla każdego kursu określony jest minimalny poziom).

Dodatkowo przygotowaliśmy kursy od podstaw:

  • 3-miesięczny kurs Lindy Hop - grupa Let's Start 1
  • 3-miesięczny kurs Solo Jazz - grupa Happy Feet
  • intensywny 6-tygodniowy kurs Collegiate Shag - grupa Turbo Turtle 1 Intensive (2x w tygodniu)

Osobom po kursach Let's Star 1 i Let's Start 2 proponujemy kontynuację kursów na kolejnych poziomach (Let's Start 2 i 3) w trybie regularnym (3 miesiące, 1 raz w tygodniu).

Format zajęć

Pojedyncze zajęcia trwają 90 minut, w tym ostatnie 15 minut to czas na ćwiczenie materiału i indywidualny feedback od instruktorów.

Oferta kursów

Rodzaj tańca
  • Collegiate Shag
  • Solo Jazz
  • Lindy Hop
  • Ekstra
  • Boogie Woogie

Wybierz rodzaj tańca, a potem poziom

Grafik

×

Cennik

KURS
REGULARNY
18H
360
KURSY
DANCE BODY WORKOUT
14H
300
KURS
BOOGIE WOOGIE SHAKERS 1
16,5H
330
ZNIŻKA
20%
NA
2-GI
KURS
ZNIŻKA
60%
NA
3-CI
KURS

Płatności za zajęcia należy dokonać przed rozpoczęciem trymestru, do 3 dni od otrzymania wiadomości mailowej ze szczegółami płatności. Istnieje możliwość zapłaty w ratach. W tej sprawie prosimy o indywidualny kontakt. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie oznacza rezygnację z zajęć i wykreślenie z listy kursantów.

Zniżki nie łączą się. Zniżki obowiązują przy jednoczesnej rejestracji na daną ilość kursów i są naliczane na wybrane kursy o najniższych cenach. Zniżka 60% obowiązuje na 3-ci i każdy kolejny kurs.

Zbyt duże obciążenie dla Twojego portfela? Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Rejestracja

Szczęśliwi Jazzu nie liczą, ale ... ;)

ZAREJESTRUJ SIĘ

Chcesz zacząć tańczyć swinga?

Rejestracja do grup jest otwarta przez cały czas. Kurs Let’s Start 1 jest otwierany co 3 miesiące (na początku każdego trymestru oraz wakacji) lub wtedy, kiedy zbierze się wystarczająca ilość osób. Wypełnij formularz, żeby dostać od nas szczegółowe informacje.

Kontynuujesz naukę tańca?

Regularne trzymiesięczne kursy trwają od października do czerwca. Zapraszamy na nie zarówno osoby, które ukończyły jeden z kursów w naszej szkole, jak też wszystkich chętnych, którzy mają już doświadczenie w tańcach swingowych Lindy Hop i Collegiate Shag.

W pierwszej kolejności musisz wypełnić formularz rejestracji. Następnie nasi instruktorzy pomogą Ci w dobraniu odpowiedniego dla Ciebie poziomu grupy (dla Lindy Hop: Let's Start 2, 3 lub 4, Let's Go, Let's Move, Let's Fly i Let's Play; dla Collegiate Shag: Turbo Turtle 2, 3 lub 4 oraz Crazy Rabbit). Jeśli chcesz trafić do grupy Let’s Move, Let’s Play lub Crazy Rabbit, obowiązuje Cię udział w przesłuchaniu (w wyznaczonym przez nas terminie przed rozpoczęciem trymestru lub indywidualnie). Pamiętaj - audition to nie egzamin ;) Jego celem jest stworzenie grup o wyrównanym poziomie, na czym najwięcej zyskują kursanci.

Co, jeśli po pewnym czasie chciałbyś przenieść się do wyższej grupy? To zależy od Ciebie. Pracuj w swoim rytmie, a instruktorzy podpowiedzą Ci, która grupa odpowiada Twojemu aktualnemu poziomowi.

Jazz Lkie That Logo
made by kubu