AKTUALNOŚCI
OctoberTanz

OctoberTanz

Swingowa potańcówka z zespołem z żywo - 𝗦𝘄𝗶𝗻𝗴𝗶𝗻’ 𝗣𝗿𝗼𝗺𝗶𝘀𝗲𝗱 𝗕𝗮𝗻𝗱! z Łodzi.

Będą pokazy, konkurs, a przede wszystkim dobra zabawa!

Jak zawsze można przynosić swoje napoje i przekąski :)

Start: 22.10 o 20:30 (na początek godzinny taster)

Wstęp : 30 zł

Kursy Jesienne

Mamy gotowy świeżutki grafik na I trymestr startujący już w październiku :)


Audycja do grup Let's Flow, Let's Sway i Let's Play: 27.09 o godzinie 18.00 (w JLT oczywiście).

Start zajęć: 4 października

Solo Jazz Online

Solo Jazz można ćwiczyć i to w swoich ulubionych kapciach. Wszak nie musisz nawet wychodzić z domu!


Poziom kursu jest otwarty i w jego ramach znajdą coś dla siebie zarówno początkujący (mający jednak podstawy swingowe), jak i średniozaawansowani tancerze

Kursy tańca

Zajęcia w trybie regularnym

Kursy regularne odbywają się od października do czerwca. Każdy kurs to 3 miesiące nauki, czyli 12 zajęć, w tym jedne zajęcia w formie weekendowych warsztatów.

Zajęcia wakacyjne

W wakacje (w lipcu, sierpniu i wrześniu) kursy tańca odbywają się w trybie tematycznych kursów cztero- lub dwutygodniowych, złożonych z 4 zajęć (1 lub 2 razy w tygodniu). Zajęcia są otwarte dla osób z różnych poziomów (dla każdego kursu określony jest minimalny poziom). Dodatkowo na wakacje przygotowujemy kursy od podstaw w trybie regularnym (3 miesiące) i intensywnym (1,5 miesiąca).

Format zajęć

Pojedyncze zajęcia trwają 80 minut, pomiędzy zajęciami odbywa się przerwa na dezynfekcję sal.

Oferta kursów

Termin zajęć
  • Wrzesień 2021 - 1. połowa
  • Wrzesień 2021 - 2. połowa
  • Jesień 2021
Rodzaj tańca
  • Collegiate Shag
  • Solo Jazz
  • Lindy Hop
  • Balboa

Wybierz rodzaj tańca, a potem poziom

Grafik

- Lindy Hop
- Solo Jazz
- Collegiate Shag
- Balboa
- Boogie Woogie
- Aerials
- Zajęcia dla początkujących
- Kurs intensywny
×

Cennik

KURSY WAKACYJNE

Pojedynczy kurs wakacyjny kosztuje 130 zł za 4 zajęcia. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz uczestniczyć we wszystkich zajęciach, skontaktuj się z nami – postaramy się znaleźć rozwiązanie wygodne dla Ciebie i Twojego portfela :) Jeśli chcesz wesprzeć naszą działalność wyższą opłatą, będziemy niezmiernie wdzięczni. Jak wiesz, epidemia mocno dotknęła naszą szkołę, więc Twoja obecność na kursach wakacyjnych pomoże nam na nowo rozwinąć skrzydła :)

KURSY REGULARNE

W przypadku kursu trymestralnego cena to 380 zł. Jeśli jednak Twój portfel nie ucierpi na tym zbyt mocno i masz ochotę na większe wsparcie naszej szkoły - będziemy wdzięczni za wpłatę wyższą niż określona przez nas kwota minimalna.

KURSY
TRYMESTRALNE
3 MIESIĄCE
380
KURSY
WAKACYJNE
4 ZAJĘCIA
130
ZNIŻKA
20%
NA
2-GI
KURS
ZNIŻKA
60%
NA
3-CI
KURS
ZNIŻKA
60%
NA KAŻDY
KOLEJNY
KURS
ZNIŻKA
60%
NA
KURS
OD PODSTAW*

*na kursy Collegiate shaga, Balboa lub Boogie przy 2ch lub więcej kursach


Zniżki na 2-gi, 3-ci i kolejny kurs trymestralny nie łączą się. Inne zniżki się kumulują. Zniżki obowiązują przy jednoczesnej rejestracji na daną ilość kursów i są naliczane na wybrane kursy o najniższych cenach. Zniżka 60% obowiązuje na 3-ci i każdy kolejny kurs.


Płatności za zajęcia należy dokonać przed rozpoczęciem trymestru, do 3 dni od otrzymania wiadomości mailowej ze szczegółami płatności. Istnieje możliwość zapłaty w ratach. W tej sprawie prosimy o indywidualny kontakt. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie oznacza rezygnację z zajęć i wykreślenie z listy kursantów.


Zbyt duże obciążenie dla Twojego portfela? Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Rejestracja

Szczęśliwi Jazzu nie liczą, ale ... ;)

ZAREJESTRUJ SIĘ

Chcesz zacząć tańczyć swinga?

Rejestracja do grup jest otwarta przez cały czas. Kurs Let’s Start 1 jest otwierany co 3 miesiące (na początku każdego trymestru oraz wakacji) lub wtedy, kiedy zbierze się wystarczająca ilość osób. Wypełnij formularz, żeby dostać od nas szczegółowe informacje.

Kontynuujesz naukę tańca?

Regularne trzymiesięczne kursy trwają od października do czerwca. Zapraszamy na nie zarówno osoby, które ukończyły jeden z kursów w naszej szkole, jak też wszystkich chętnych, którzy mają już doświadczenie w tańcach swingowych Lindy Hop i Collegiate Shag.

W pierwszej kolejności musisz wypełnić formularz rejestracji. Następnie nasi instruktorzy pomogą Ci w dobraniu odpowiedniego dla Ciebie poziomu grupy. Jeśli chcesz trafić do wyższych poziomów, obowiązuje Cię udział w przesłuchaniu (w wyznaczonym przez nas terminie przed rozpoczęciem trymestru lub indywidualnie). Pamiętaj - audition to nie egzamin ;) Jego celem jest stworzenie grup o wyrównanym poziomie, na czym najwięcej zyskują kursanci.

Co, jeśli po pewnym czasie chciałbyś przenieść się do wyższej grupy? To zależy od Ciebie. Pracuj w swoim rytmie, a instruktorzy podpowiedzą Ci, która grupa odpowiada Twojemu aktualnemu poziomowi.

Jazz Lkie That Logo
made by kubu