Kursy tańca

Kursy tańca odbywają się od początku października do końca czerwca w systemie trymestrów. Każdy kurs składa się z 3 trymestrów, a każdy trymestr to 3 miesiące nauki. Pojedyncze zajęcia trwają 90 minut, w tym ostatnie 15 minut to czas na ćwiczenie materiału i indywidualny feedback od instruktorów.

Oferta kursów

Rodzaj tańca
  • Collegiate Shag
  • Solo Jazz
  • Lindy Hop
  • Ekstra
  • Tap Dance

Wybierz rodzaj tańca, a potem poziom

Grafik

×

Cennik

KURS
REGULARNY
18H
350
KURS AERIALS
AND ACRO BASICS
15H
350
ZNIŻKA
10%
PRZY WYBORZE
2
KURSÓW
ZNIŻKA
20%
PRZY WYBORZE
3
KURSÓW

Płatności za zajęcia należy dokonać przed rozpoczęciem trymestru, do 7 dni od otrzymania wiadomości mailowej ze szczegółami płatności. Istnieje możliwość zapłaty w ratach. W tej sprawie prosimy o indywidualny kontakt. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie oznacza rezygnację z zajęć i wykreślenie z listy kursantów.

Zbyt duże obciążenie dla Twojego portfela? Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Rejestracja

Szczęśliwi Jazzu nie liczą, ale ... ;)

ZAREJESTRUJ SIĘ

Chcesz zacząć tańczyć swinga?

Rejestracja do grup jest otwarta przez cały czas. Kurs Let’s Start jest otwierany co 3 miesiące (na początku każdego trymestru) lub wtedy, kiedy zbierze się wystarczająca ilość osób. Wypełnij formularz, żeby dostać od nas szczegółowe informacje.

Kontynuujesz naukę tańca?

Aby zapisać się do grup Let’s go, Let’s Move i Let’s Play musisz wypełnić formularz rejestracji. Jeśli chcesz trafić do grupy Let’s Move lub Let’s Play obowiązuje Cię udział w przesłuchaniu (w wyznaczonym przez nas terminie przed rozpoczęciem trymestru lub indywidualnie). Pamiętaj - audition to nie egzamin ;) Jego celem jest stworzenie grup o wyrównanym poziomie, na czym najwięcej zyskują kursanci. Co, jeśli po pewnym czasie chciałbyś przenieść się do wyższej grupy? To zależy od Ciebie. Pracuj w swoim rytmie, a instruktorzy podpowiedzą Ci, która grupa odpowiada Twojemu aktualnemu poziomowi.

Jazz Lkie That Logo
made by kubu