AKTUALNOŚCI
Letnie Kursy

Jak zawsze na lato przygotowaliśmy dla was kursy tematyczne w różnym formacie: miesięczne oraz intensywne (zajęcia 2x w tygodniu).


Dla początkujących ruszają kursy 3-miesięczne oraz intensywny 1,5 miesięczny (2x w tygodniu).


Rejestracja rusza we wtorek 22 czerwca o 12:30.

Solo Jazz Online

Solo Jazz można ćwiczyć i to w swoich ulubionych kapciach. Wszak nie musisz nawet wychodzić z domu!


Poziom kursu jest otwarty i w jego ramach znajdą coś dla siebie zarówno początkujący (mający jednak podstawy swingowe), jak i średniozaawansowani tancerze

Gadgety

Są kolorowe, wesołe i po prostu takie jak Jazz Like That!


Przygotowaliśmy gadżety, z którymi będziecie mieć naszą szkołę zawsze blisko siebie Do wyboru koszulki , plecaki oraz absolutnie niezbędne na treningach i imprezach - ręczniczki!

Kursy tańca

Zajęcia w trybie regularnym

Kursy regularne odbywają się od października do czerwca. Każdy kurs to 3 miesiące nauki, czyli 12 zajęć, w tym jedne zajęcia w formie weekendowych warsztatów.

Zajęcia wakacyjne

W wakacje (w lipcu, sierpniu i wrześniu) kursy tańca odbywają się w trybie tematycznych kursów cztero- lub dwutygodniowych, złożonych z 4 zajęć (1 lub 2 razy w tygodniu). Zajęcia są otwarte dla osób z różnych poziomów (dla każdego kursu określony jest minimalny poziom). Dodatkowo na wakacje przygotowujemy kursy od podstaw w trybie regularnym (3 miesiące) i intensywnym (1,5 miesiąca).

Format zajęć

Pojedyncze zajęcia trwają 80 minut, pomiędzy zajęciami odbywa się przerwa na dezynfekcję sal.

Oferta kursów

Termin zajęć
  • Wiosna 2021
  • Lipiec 2021 - 1. połowa
  • Lipiec 2021 - 2. połowa
Rodzaj tańca
  • Collegiate Shag
  • Solo Jazz
  • Lindy Hop
  • Boogie Woogie
  • Balboa
  • Aerials

Wybierz rodzaj tańca, a potem poziom

Grafik

×

Cennik

KURSY WAKACYJNE

Pojedynczy kurs wakacyjny kosztuje 130 zł za 4 zajęcia. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz uczestniczyć we wszystkich zajęciach, skontaktuj się z nami – postaramy się znaleźć rozwiązanie wygodne dla Ciebie i Twojego portfela :) Jeśli chcesz wesprzeć naszą działalność wyższą opłatą, będziemy niezmiernie wdzięczni. Jak wiesz, epidemia mocno dotknęła naszą szkołę, więc Twoja obecność na kursach wakacyjnych pomoże nam na nowo rozwinąć skrzydła :)

KURSY REGULARNE

Koszt kursu - jest elastyczny :) W przypadku kursu trymestralnego podajemy cenę 360-450 zł co oznacza, że minimum to 30 zł za zajęcia. W miarę Twoich możliwości prosimy jednak o wyższą wpłatę.

Ze względu na to, co działo się w ostatnim roku, budżet naszej szkoły został mocno nadszarpnięty. Pomimo zamknięcia kursów na czas lockdownu wciąż ponosiliśmy koszty wynajmu sal, tracąc jednocześnie środki utrzymania. Spodziewana druga fala zachorowań sprawia, że nasza przyszłość także jest niepewna. Jednocześnie otwierając teraz kursy ponosimy dodatkowe koszty związane z koniecznością dezynfekowania sal po każdych zajęciach.

Stąd nasza prośba - jeśli Twój portfel nie ucierpi na tym zbyt mocno, będziemy wdzięczni za wpłatę wyższą niż określona przez nas kwota minimalna. Sugerujemy kwotę między 30, a 40 zł za zajęcia (a za każdy przejaw hojności ogromnie dziękujemy!).

KURSY
TRYMESTRALNE
3 MIESIĄCE
360 - 450
KURSY
WAKACYJNE
4 ZAJĘCIA
130
ZNIŻKA
20%
NA
2-GI
KURS
ZNIŻKA
60%
NA
3-CI
KURS
ZNIŻKA
60%
NA KAŻDY
KOLEJNY
KURS
ZNIŻKA
60%
NA
KURS
OD PODSTAW*

*na kursy Collegiate shaga, Balboa lub Boogie przy 2ch lub więcej kursach


Zniżki na 2-gi, 3-ci i kolejny kurs trymestralny nie łączą się. Inne zniżki się kumulują. Zniżki obowiązują przy jednoczesnej rejestracji na daną ilość kursów i są naliczane na wybrane kursy o najniższych cenach. Zniżka 60% obowiązuje na 3-ci i każdy kolejny kurs.


Płatności za zajęcia należy dokonać przed rozpoczęciem trymestru, do 3 dni od otrzymania wiadomości mailowej ze szczegółami płatności. Istnieje możliwość zapłaty w ratach. W tej sprawie prosimy o indywidualny kontakt. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie oznacza rezygnację z zajęć i wykreślenie z listy kursantów.


Zbyt duże obciążenie dla Twojego portfela? Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Rejestracja

Szczęśliwi Jazzu nie liczą, ale ... ;)

ZAREJESTRUJ SIĘ

Chcesz zacząć tańczyć swinga?

Rejestracja do grup jest otwarta przez cały czas. Kurs Let’s Start 1 jest otwierany co 3 miesiące (na początku każdego trymestru oraz wakacji) lub wtedy, kiedy zbierze się wystarczająca ilość osób. Wypełnij formularz, żeby dostać od nas szczegółowe informacje.

Kontynuujesz naukę tańca?

Regularne trzymiesięczne kursy trwają od października do czerwca. Zapraszamy na nie zarówno osoby, które ukończyły jeden z kursów w naszej szkole, jak też wszystkich chętnych, którzy mają już doświadczenie w tańcach swingowych Lindy Hop i Collegiate Shag.

W pierwszej kolejności musisz wypełnić formularz rejestracji. Następnie nasi instruktorzy pomogą Ci w dobraniu odpowiedniego dla Ciebie poziomu grupy. Jeśli chcesz trafić do wyższych poziomów, obowiązuje Cię udział w przesłuchaniu (w wyznaczonym przez nas terminie przed rozpoczęciem trymestru lub indywidualnie). Pamiętaj - audition to nie egzamin ;) Jego celem jest stworzenie grup o wyrównanym poziomie, na czym najwięcej zyskują kursanci.

Co, jeśli po pewnym czasie chciałbyś przenieść się do wyższej grupy? To zależy od Ciebie. Pracuj w swoim rytmie, a instruktorzy podpowiedzą Ci, która grupa odpowiada Twojemu aktualnemu poziomowi.

Jazz Lkie That Logo
made by kubu