AKTUALNOŚCI
Lekcja Lindy Hop na barce :)

3 lipca zrobimy coś szalonego :) Będziemy uczyć się tańczyć na wodzie!

Jeśli masz ochotę, to zapraszamy. Lekcja jest darmowa i dla każdego.

Wystarczy przyjść i się trochę poruszać.

Polecamy też zabranie butów na zmianę.

Można przyjść bez pary.

Lekcja trwa ok. 60 minut :)

Po lekcji odbędzie się potańcówka!

Do zatańczenia :)

Swingi na barce! 3 lipca 2022

W niedzielny wieczór trzeciego lipca będziemy bujać się nad Wisłą :)

Na naszej roztańczonej barce będzie czekać naturalna amortyzacja oraz klimatyzacja, piękne widoki na Wawel, drewniana podłoga oraz wiele uśmięchniętych twarzy :)

Tańczymy od 19:00 - 23:00.

Miejsce: Restauracja Wiślany Ogród & Statek Sobieski (niedaleko Jubilatu)

Do zatańczenia!

SOWa 2022 - Kąty Rybackie 16 - 21 sierpnia 🌞🤸‍♂🏖

Kto ma ochotę na taneczne wakacje? :)

W tym roku wybieramy do Kątów Rybackich, które leżą zarówno nad Zalewem Wiślanym, jak i nad naszym polskim Bałtykiem. Będziemy dużo tańczyć, inspirować się, odpoczywać i piec kiełbaski :)

A to wszystko przez 6 dni! Od 16 do 21 sierpnia.

Zapisy ruszą wkrótce.

Więcej informacji w wydarzeniu i na stronie (pojawią się niedługo).

New Year's Jam 2022

Choć mamy właśnie początek lata, my już troszkę myślimy o Sylwestrze :)

Będzie muzyka na żywo, dużo tańca, inspirujące warsztaty, szampan, smaczne jedzenie i mamy nadzieję, że będziesz i Ty. I że wspólnie przywitamy 2023 rok!

W tym roku bawimy się od 29.12 - 01.01.

Więcej informacji wkrótce...

Solo Jazz Online

Solo Jazz można ćwiczyć i to w swoich ulubionych kapciach. Wszak nie musisz nawet wychodzić z domu!


Poziom kursu jest otwarty i w jego ramach znajdą coś dla siebie zarówno początkujący (mający jednak podstawy swingowe), jak i średniozaawansowani tancerze

Kursy tańca

Zajęcia w trybie regularnym

Kursy regularne odbywają się od października do czerwca. Każdy kurs to 3 miesiące nauki, czyli 12 zajęć, w tym jedne zajęcia w formie weekendowych warsztatów.

Zajęcia wiosenne startują 4 kwietnia 2022.

Zajęcia wakacyjne

W wakacje (w lipcu, sierpniu i wrześniu) kursy tańca odbywają się w trybie tematycznych kursów cztero- lub dwutygodniowych, złożonych z 4 zajęć (1 lub 2 razy w tygodniu). Zajęcia są otwarte dla osób z różnych poziomów (dla każdego kursu określony jest minimalny poziom). Dodatkowo na wakacje przygotowujemy kursy od podstaw w trybie regularnym (3 miesiące) i intensywnym (1,5 miesiąca).

Format zajęć

Pojedyncze zajęcia trwają 80 minut, pomiędzy zajęciami odbywa się przerwa na dezynfekcję sal.

Oferta kursów

Termin zajęć
  • Czerwiec, 2. połowa
  • Lipiec, 1. połowa
  • Lipiec, 2. połowa
Rodzaj tańca
  • Collegiate Shag
  • Solo Jazz
  • Lindy Hop
  • Balboa
  • Charleston

Wybierz rodzaj tańca, a potem poziom

Grafik

×

*kliknij w "kafelek" aby zobaczyć opis i więcej informacji o kursie

Poziomy

Każdy wakacyjny kurs ma sugerowany poziom minimalny, na co warto zwrócić uwagę aby dobrze się czuć w danej grupie i znać podstawy wymagane do zrealizowania danego tematu (dla dobra swojego i innych ;)). Nie znaczy to, że osoby z wyższych niż wymagany poziom będą się nudzić. O nie! :D

Wszak przy wyborze zajęć zachęcamy do skupienia się przede wszystkim na tytułach (zagadnieniach) i opisach. W tym okresie zajęcia przybierają formę tematyczną i to powinno najbardziej zachęcać Was do wyboru danego kursu. Czego sobie i Wam życzymy :)

Cennik

KURSY WAKACYJNE

Pojedynczy kurs wakacyjny kosztuje 147 zł za 4 zajęcia (po 80 min.). Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz uczestniczyć we wszystkich zajęciach, skontaktuj się z nami – postaramy się znaleźć rozwiązanie wygodne dla Ciebie i Twojego portfela :)

KURSY REGULARNE i REGULARNE INTENSYWNE

W przypadku kursu trymestralnego cena to 399 zł za 12 zajęć (po 80 min.).

KURSY
TRYMESTRALNE
3 MIESIĄCE
399
KURSY
WAKACYJNE
4 ZAJĘCIA
147
ZNIŻKA
20%
NA
2.
KURS
ZNIŻKA
60%
NA
3.
KURS
ZNIŻKA
60%
NA KAŻDY
KOLEJNY
KURS
ZNIŻKA
60%
NA
KURS
OD PODSTAW*

*na kursy Collegiate shaga, Balboa lub Boogie przy 2ch lub więcej kursach w parze


Zniżki na 2., 3. i kolejny kurs trymestralny nie łączą się. Inne zniżki się kumulują. Zniżki obowiązują przy jednoczesnej rejestracji na daną ilość kursów i są naliczane na wybrane kursy o najniższych cenach. Zniżka 60% obowiązuje na 3. każdy kolejny kurs.


Płatności za zajęcia należy dokonać przed rozpoczęciem trymestru, do 3 dni od otrzymania wiadomości mailowej ze szczegółami płatności. Istnieje możliwość zapłaty w ratach. W tej sprawie prosimy o indywidualny kontakt. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie oznacza rezygnację z zajęć i wykreślenie z listy kursantów.


Zbyt duże obciążenie dla Twojego portfela? Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Rejestracja

Szczęśliwi Jazzu nie liczą, ale ... ;)

ZAREJESTRUJ SIĘ

Chcesz zacząć tańczyć swinga?

Rejestracja do grup jest otwarta przez cały czas. Kurs Let’s Start 1 jest otwierany co 3 miesiące (na początku każdego trymestru oraz wakacji) lub wtedy, kiedy zbierze się wystarczająca ilość osób. Wypełnij formularz, żeby dostać od nas szczegółowe informacje.

Kontynuujesz naukę tańca?

Regularne trzymiesięczne kursy trwają od października do czerwca. Zapraszamy na nie zarówno osoby, które ukończyły jeden z kursów w naszej szkole, jak też wszystkich chętnych, którzy mają już doświadczenie w tańcach swingowych Lindy Hop i Collegiate Shag.

W pierwszej kolejności musisz wypełnić formularz rejestracji. Następnie nasi instruktorzy pomogą Ci w dobraniu odpowiedniego dla Ciebie poziomu grupy. Jeśli chcesz trafić do wyższych poziomów, obowiązuje Cię udział w przesłuchaniu (w wyznaczonym przez nas terminie przed rozpoczęciem trymestru lub indywidualnie). Pamiętaj - audition to nie egzamin ;) Jego celem jest stworzenie grup o wyrównanym poziomie, na czym najwięcej zyskują kursanci.

Co, jeśli po pewnym czasie chciałbyś przenieść się do wyższej grupy? To zależy od Ciebie. Pracuj w swoim rytmie, a instruktorzy podpowiedzą Ci, która grupa odpowiada Twojemu aktualnemu poziomowi.

Jazz Lkie That Logo
made by kubu