AKTUALNOŚCI
Wiosenne kursy - zmiana daty stratu

Ze względu na sytuację pandemiczną kursy ruszą 19 kwietnia.

Wiosenne kursy

Rejestracja startuje w czwartek 25 marca o 13:00

Kursy ruszają w 12 kwietnia :)

Zapraszamy

Solo Jazz Online

Solo Jazz można ćwiczyć i to w swoich ulubionych kapciach. Wszak nie musisz nawet wychodzić z domu!


Poziom kursu jest otwarty i w jego ramach znajdą coś dla siebie zarówno początkujący (mający jednak podstawy swingowe), jak i średniozaawansowani tancerze

Gadgety

Są kolorowe, wesołe i po prostu takie jak Jazz Like That!


Przygotowaliśmy gadżety, z którymi będziecie mieć naszą szkołę zawsze blisko siebie Do wyboru koszulki , plecaki oraz absolutnie niezbędne na treningach i imprezach - ręczniczki!

Kursy tańca

Zajęcia w trybie regularnym

Kursy tańca odbywają się w formie prób do nagrania choreografii* od początku października do końca czerwca w systemie trymestrów. Każdy kurs składa się z 3 trymestrów, a każdy trymestr to 3 miesiące nauki.

Kursy Trymestralne

Kusy trwają 3 miesiące i składają się z 12 zajęć, w tym jedne zajęcia w formie weekendowych warsztatów. Na ostatnich zajęciach odbywa się nagranie choreografii.

Zajęcia wakacyjne

W wakacje (od lipca do września) kursy tańca odbywają się w systemie intensywnych, tematycznych kursów czterotygodniowych (1 raz w tygodniu). Zajęcia są otwarte dla osób z różnych poziomów (dla każdego kursu określony jest minimalny poziom).

Dodatkowo na wakacje przygotowujemy kursy od podstaw w trybie regularnym i intensywnym.

Osobom po kursach Let's Star 1 i Let's Start 2 proponujemy kontynuację kursów na kolejnych poziomach (Let's Start 2 i 3) w trybie regularnym (3 miesiące, 1 raz w tygodniu).

Format zajęć

Pojedyncze zajęcia trwają 73 minuty, pomiędzy zajęciami odbywa się przerwa na dezynfekcję sal.

*Celem i efektem końcowym kursu tańca jest nagranie choreografii. Każde zajęcia są próbami, na których ćwiczona jest choreografia lub elementy tańca, które mogą pojawić się na nagraniu. Na ostatnim spotkaniu następuje nagranie choreografii.

Oferta kursów

Rodzaj tańca
  • Collegiate Shag
  • Solo Jazz
  • Lindy Hop
  • Boogie Woogie
  • Balboa
  • Aerials

Wybierz rodzaj tańca, a potem poziom

Grafik

×

Cennik

Koszt kursu - jest elastyczny :) W przypadku kursu trymestralnego podajemy cenę 360-450 zł co oznacza, że minimum to 30 zł za zajęcia. W miarę Twoich możliwości prosimy jednak o wyższą wpłatę.

Ze względu na to, co działo się w ostatnim roku, budżet naszej szkoły został mocno nadszarpnięty. Pomimo zamknięcia kursów na czas lockdownu wciąż ponosiliśmy koszty wynajmu sal, tracąc jednocześnie środki utrzymania. Spodziewana druga fala zachorowań sprawia, że nasza przyszłość także jest niepewna. Jednocześnie otwierając teraz kursy ponosimy dodatkowe koszty związane z koniecznością dezynfekowania sal po każdych zajęciach.

Stąd nasza prośba - jeśli Twój portfel nie ucierpi na tym zbyt mocno, będziemy wdzięczni za wpłatę wyższą niż określona przez nas kwota minimalna. Sugerujemy kwotę między 30, a 40 zł za zajęcia (a za każdy przejaw hojności ogromnie dziękujemy!).

KURSY
TRYMESTRALNE
3 MIESIĄCE
360 - 450
ZNIŻKA
20%
NA
2-GI
KURS
ZNIŻKA
60%
NA
3-CI
KURS
ZNIŻKA
60%
NA KAŻDY
KOLEJNY
KURS
ZNIŻKA
60%
NA
KURS
OD PODSTAW*

*na kursy Collegiate shaga, Balboa lub Boogie przy 2ch lub więcej kursach


Zniżki na 2-gi, 3-ci i kolejny kurs trymestralny nie łączą się. Inne zniżki się kumulują. Zniżki obowiązują przy jednoczesnej rejestracji na daną ilość kursów i są naliczane na wybrane kursy o najniższych cenach. Zniżka 60% obowiązuje na 3-ci i każdy kolejny kurs.


Płatności za zajęcia należy dokonać przed rozpoczęciem trymestru, do 3 dni od otrzymania wiadomości mailowej ze szczegółami płatności. Istnieje możliwość zapłaty w ratach. W tej sprawie prosimy o indywidualny kontakt. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie oznacza rezygnację z zajęć i wykreślenie z listy kursantów.


Zbyt duże obciążenie dla Twojego portfela? Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Rejestracja

Szczęśliwi Jazzu nie liczą, ale ... ;)

ZAREJESTRUJ SIĘ

Chcesz zacząć tańczyć swinga?

Rejestracja do grup jest otwarta przez cały czas. Kurs Let’s Start 1 jest otwierany co 3 miesiące (na początku każdego trymestru oraz wakacji) lub wtedy, kiedy zbierze się wystarczająca ilość osób. Wypełnij formularz, żeby dostać od nas szczegółowe informacje.

Kontynuujesz naukę tańca?

Regularne trzymiesięczne kursy trwają od października do czerwca. Zapraszamy na nie zarówno osoby, które ukończyły jeden z kursów w naszej szkole, jak też wszystkich chętnych, którzy mają już doświadczenie w tańcach swingowych Lindy Hop i Collegiate Shag.

W pierwszej kolejności musisz wypełnić formularz rejestracji. Następnie nasi instruktorzy pomogą Ci w dobraniu odpowiedniego dla Ciebie poziomu grupy. Jeśli chcesz trafić do wyższych poziomów, obowiązuje Cię udział w przesłuchaniu (w wyznaczonym przez nas terminie przed rozpoczęciem trymestru lub indywidualnie). Pamiętaj - audition to nie egzamin ;) Jego celem jest stworzenie grup o wyrównanym poziomie, na czym najwięcej zyskują kursanci.

Co, jeśli po pewnym czasie chciałbyś przenieść się do wyższej grupy? To zależy od Ciebie. Pracuj w swoim rytmie, a instruktorzy podpowiedzą Ci, która grupa odpowiada Twojemu aktualnemu poziomowi.

Jazz Lkie That Logo
made by kubu