AKTUALNOŚCI
Wasztaty weekendowe Lindy Hop dla początkujących

Złap Swingowego Bakcyla!


Masz wolny weekend? Chcesz spróbować czegoś nowego i ekscytującego?

Przyjdź do naszej szkoły na przyspieszony kurs Lindy Hop - tańca swingowego z lat 30.-40.

Sierpniowe kursy

Rejestracja na sierpniowe kursy rozpocznie się we wtorek 28 lipca o 13:13.


Oprócz miesięcznych kursów zapraszamy na 2-tygodniowy miks wakacyjny - można dobrać dowolne 2 kursy (w ramach podobnego poziomu).

Zapraszamy

Kwarantannowe Pogotowie Swingowe

Siedzenie w domu i dystansowanie się od ludzi nie oznacza, że przestajemy tańczyć, ćwiczyć i dbać o swój swingowy rozwój. Aby wam w tym pomóc udostępniamy filmiki z figurami, ćwiczeniami i wyzwaniami.


Materiały udostępniamy za darmo, ale prosimy o wsparcie - więcej...

Kwarantannowe
Pogotowie Swingowe

Nie wiemy jak Wy, ale my zostaliśmy w domu :) Przy tej okazji chcemy zrobić coś, żeby zmobilizować do tańca i siebie, i Was!
Ponieważ całe życie społeczne przeniosło się chwilowo do Sieci, także my (jak już wspominaliśmy) postanowiliśmy w tych ciężkich czasach postawić na lekcje online. Postaramy się przekazać w nich dawkę tanecznych umiejętności i inspiracji.

Jak to wygląda w praktyce?

Będziemy wrzucać filmiki na dysk Googla, a następnie umieszczać linki do nich na tej stronie i na facebooku.
Aby uzyskać dostęp do filmiku - wyślijcie prośbę o dostęp.
My udostępniamy bez pytań :) (obiecujemy robić to sprawnie).
A Wy - oglądacie, ćwiczycie, wzmacniacie odporność i pokazujecie sąsiadom (jakby się pytali co tak tupiecie).

Na początek filmiki będą podzielone na 3 kategorie:

  • Lindy Hop (dla szczęściarzy, którzy utknęli w domu z partnerem/partnerką do tańca),
  • Solo dla Lindy Hopperów
  • Solo Jazz (elementy authentic jazzu i charlestona).

Planujemy również opisywać je w ramach 3 poziomów zaawansowania: początkujący, średniozaawansowany i zaawansowany.

Na coś dla siebie będą też mogli liczyć fani Shaga, a może nawet pojawią się elementy akrobatyczne :) Postaramy się wrzucać urozmaicony “content” ;) Będziemy publikować temat danego filmu, jego poziom oraz link do nagrania. Kliknięcie w link będzie jednocześnie wysłaniem prośby o dostęp do filmu. Sami jesteśmy ciekawi, jak sprawdzimy się w nowej sytuacji, a także jakie będzie Wasze zaangażowanie w nową formę ćwiczeń. Wszelkie sugestie i komentarze mile widziane :)

Czy te lekcję będą płatne?

Nie

Główną ideą jaka nam przyświeca w tworzeniu lekcji online jest zdecydowanie zachęcenie Was do tańca w tym ciężkim okresie kwarantanny, zmotywowanie do ruchu i stworzenie możliwości do dalszego rozwoju. Nagrania będą więc dostępne bez obligatoryjnej opłaty. To, o co prosimy, to wysłanie do nas prośby o dany filmik - dzięki temu będziemy wiedzieli, jakie jest Wasze zainteresowanie materiałami, które udostępniamy.

Wspieram

Pomożecie?

Jednocześnie chcielibyśmy poprosić Was o wsparcie. Jak wiele innych działalności, także i nasza została obecnie zawieszona w dotychczasowej formie. Sale Jazz Like That stoją puste, zamknięte i smutne. Czekają na lepsze czasy, które jednak bez Was mogą nie nadejść. Obecnie nie odbywają się żadne zajęcia, odwołane zostały wszystkie wynajmy na najbliższe tygodnie. Nikt nie wie, jak długo to potrwa. Zawieszając działanie Jazz Like That nasza szkoła z dnia na dzień straciła jakiekolwiek przychody, a stałe opłaty i czynsz wiszą nad nami nieubłaganie. Bardzo nie chcemy rezygnować z tego miejsca, z którym bardzo mocno się już związaliśmy. Chociaż szkołę tworzą głównie ludzie, to przestrzeń Jazz Like That także wydaje się nam ważna - są tam wspomnienia, budowane relacje, setki godzin treningów i imprez, a także włożona przez nas i przez wielu z Was ciężka praca, żeby wciąż było lepiej, wygodniej, ładniej.

Pomożemy!

Jeśli więc przy okazji korzystania z naszych lekcji online (nie jest to warunek konieczny:P) będziecie mieli ochotę i możliwość wesprzeć nas dowolną wpłatą (5/ 20/ 50/ 100/ 300 zł lub jakakolwiek inna kwota), będziemy ogromnie wdzięczni.

Ta wpłata nie ma absolutnie żadnego wpływu na udostępnienie filmików. Zrobimy to ochoczo również bez niej :)

Wspieram

Materiały, lekcje, filmiki :)

Przed Wami nasze pierwsze próbki do oglądania. Bądźcie wyrozumiali, gdyż jest to dla nas zupełnie nowe wyzwanie. O niebo albo i o siedem nieb łatwiej się mówi do Was bezpośrednio, a kontakt z Wami daje niesamowicie dużo energii i motywacji. Kamera ni jak Was nie przypomina :D A bólu oglądania i słuchania siebie na nagraniach nie da się z niczym porównać :D


Aby uzyskać dostęp do filmików - wyślijcie prośbę o dostęp.

🔶 SOLO JAZZ 🕺

Poziom początkujący

Poziom średniozaawansowany

Poziom zaawansowany


🔶 LINDY HOP SOLO 💃 - ćwiczenia solo

Poziom początkujący

Poziom średniozaawansowany

Poziom zaawansowany

🔶 LINDY HOP W PARACH 👫

Poziom początkujący

Poziom średniozaawansowany

Poziom zaawansowany

🔶 COLLEGIATE SHAG 🦸‍♀️🦸‍♂️ (solo i w parach:)

Poziom początkujący

Poziom średniozaawansowany

Poziom advanced

🔶 ZADANIA KOORDYNACYJNE 🧠

Jazz Lkie That Logo
made by kubu